Verkių

Seniūnijos biudžetas: 30 000 €


Patogus daiktų laikymas

2022-05-04  •  Verkių

Miesto gyventojai dažnai neturi galimybių laikyti arba įnešti/išnešti, ypač jei gyvena aukštai be lifto, daugumą labai reikalingų daiktų: vaikų vežimėlių, dviračių, laisvalaikio, sporto priemonių ir pan. Be to būtų patogu turėti vieta, kur gyventojui skirtus daikrus galėtų palikti kurjeris arba kitas asmuo. Įrengimas prie gyventojų namų vietų, kur galima laikyti ir palikti gyventojų daiktus būtų įpatingai naudingas, ypač mamoms su mažais vaikais, vaikams ir kitiems gyventojams. 

Miškas be šiukšlių. Savanorių prižiūrimų teritorijų schema N. Verkiai

Miškas be šiukšlių

2021-10-15  •  Verkių

MIŠKAS BE ŠIUKŠLIŲ (sutrumpintas aprašymas)

Idėjos turinys

 1. Surandami savanoriai, kurie tam tikroje miško teritorijoje būna kas keletą dienų ar bent kartą per savaitę (eina pasivaikščioti, sportuoja ar pan.) ir nori šioje teritorijoje pastoviai surinkti šiukšles.
 2. Savanoriams priskiriamos prižiūrimos teritorijos, sudaromos jų schemos (konkreti Naujųjų Verkių schema pridedama).
 3. Nustatoma šiukšlių surinkimo sistema, kuri apima:
  1. Šiukšlių iš savanorių surinkimą. Šio projekto t. y. Naujųjų Verkių atveju tai specialūs žymėti maišeliai, kurie gali būti dedami ir į autobusų stotelių šiukšliadėžes.
  2. Stambių šiukšlių ar didelių jų kiekių surinkimą. Savanoriai aprūpinami kontaktiniais duomenimis pareigūnų, kurie pagal savanorių informaciją organizuoja operatyvų stambių ir didelio kiekio šiukšlių išvežimą.
  3. Pagrindinių įvažiavimų į tvarkomus miškus žymėjimas lentele su užrašu „Miškas be šiukšlių“.
  4. Pažymėjimo „Miškas be šiukšlių“. Savanoris. Verkių seniūnijos vardu išdavimas.
  5. Miškas be šiukšlių tvarkos aprašo pagal šiame aprašyme nurodytas sąlygas parengimas ir patvirtinimas Verkių seniūnijoje.

4. Savanorių motyvavimas

4.1. Speciali apranga - striukė ir marškinėliai su užrašu “Miškas be šiukšlių“.

       4.2. Savanorių darbo patikrinimas. (organizuoja Verkių seniūnija)

       4.3. renginiai atsirandančioms problemoms aptarti. (organizuoja Verkių seniūnija)

      4.4. Savanorių varžybos. (Varžybų rungtys galėtų būti: dėvėtos padangos nešimas fiksuojant laiką, paskleistų saulėgrąžų sėklų rinkimas fiksuojant laiką ir panašiai). Varžybos organizuojamos Miškininko dieną (2022.09.17).

Problema šiukšlės miškuose, rezultatas pastoviai švarus miškas, nauda bendruomenės narių bendravimas ir švarus miškas.

Baltelio_skveras.jpg

2 suolelių įrengimas Visoriuose

2021-10-13  •  Verkių

Vieta: Baltelio g. kampas su Visorių Sodų gatve Projekto tikslas - įrengti 2 suolelius jaunoms mamoms, močiutėms, seneliams, invalidams ar šiaip pavargusiam praeiviui prisėsti, pailsėti, pabendrauti, socializuotis. Už lango XXI amžius, o visorje teritorijoje neturime nė vieno suoliuko. Vieta parinkta pasitarus su bendruomene, valstybinėje žemėje, kurioje nėra komunikacinių tinklų. Prašysime tik 2 suolelių su atkaltėmis ir 16 kv.m. šaligatvio plytelėmis (po jais. Visa kita (medelius, krūmus, gėles, dekoratyvinius akmenukus) planuojame įrengti savo lėšomis.

Žaliasis Geležinis Vilkas

2021-10-12  •  Verkių

Siūloma sukonstruoti metalinį vilko karkasą (apie 3 m. aukščio) ir jį apželdinti vijokliniais augalais. Miesto svečius ir vilniečius įvažiuojant į Vilnių pasitiktų miesto simbolis -  Žalias Geležinis Vilkas. Apželdinti siūloma augalu - Gebenė lipikė. 

Rudenį ir žiemą kuomet nukristų lapai, siūloma suinstaliuoti kontūrinį apšvietimą. Minint šventes ar minėjimus, Geležinis Vilkas galėtų nusidažyti tam tikra spalva. 

Numatyta vieta Geležinio Vilko g. Koordinatės: 581347,6068708 (LKS). 

Gėlynas

2021-10-11  •  Verkių

Šiuo metu Rugių 10-Bitininkų 1C namų kieme stovi apgriuvusi smėlio dėžė. Šalia yra suoliukas, šiukšliadėžė. Estetinis vietos vaizdas būtų geresnis, taip pat būtų saugiau ir tvarkingiau, jeigu vietoje apgriuvusios smėlio dėžės būtų įrengtas daugiamečių augalų gėlynėlis.

Pagrindinė_schema.jpg

TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS BRAŠKIŲ G.

2021-10-08  •  Verkių

Šia idėja siūlome papildyti sporto aikštelių kompleksą naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio.

Situacijos aprašymas:

Šalia Braškių g.  įrengtos krepšinio aikštelės yra skersinis, lygiagretės trys stacionarūs treniruokliai.  Prie jų trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti bent 3 lauko mankštos treniruoklius, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta už krepšinio aikštelės tvoros šalia esančių treniruoklių  (žiūrėkite pridedamuose prieduose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama danga, kad neželtų žolė ir bet kokiu oru būtų tvarkinga aplink treniruoklius.

 Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  

Šiai idėjai reikia Jūsų aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  idėja būtų įgyvendinta 2022 metais.

Bendra idėjos sąmata -  4000 eurų

     

Langas į Nerį

Langas į Nerį

2021-10-07  •  Verkių

Vieta, kur planuojama įrengti meninę instaliaciją „Langas į Nerį“ jau pamėgta balsiečių ir yra gausiai lankoma. Iš čia atsiveria nepaprastai gražus vaizdas į Neries upę ir už jos plytintį mišką. Įrengus šioje vietoje meninę instaliaciją, ir sukūrus saugią aplinką, turėsime dar vieną lankytiną vietą mūsų rajone. Balsių rajonas nuo seno puoselėja Baltų kultūrą ir mitologiją, todėl medinis langas su baltų simbolika pratęs vieningą rajono koncepciją, kvies balsiečius pažvelgti, įsigilinti, pajausti vienybę su gamta, atidaryti savo sielos langus nepaprastam grožiui.

Balsių futbolo aikštelė

Fulbolo aikštelė balsiečiams

2021-10-07  •  Verkių

Balsių mikrorajone gyvena duag aktyvių žmonių, auga pulkas aktyvių vaikų,  o atviros ir visiems prieinamos futbolo aikštelės neturime. Poreikis tikrai didelis, savo iniciatyva gyventojai pastatė futbolo vartus pievoje ir ten bando žaisti. Deja, vietovė nelygi, duobėta, teritorijioje nuo intensyvaus žaidimo jau nebeauga žolė. Daug vaikų ir suaugusių patiria traumas žaisdami netinkamoje aplinkoje. Savivaldybė jau skyrė mums sklypą aikštelės  įrengimui. Deja, be savivaldybės pagalbos įrengti jos nesugebėsime. Šiuo metu reikia nei daug, nei mažai - išlyginti sklypą, padengti jį specialia danga ir įrengti tvorą bei kamuolio gaudykles už vartų. Siekiant tobulumo, būtų nepakartojama įrengti kelis suolelius ir apšvietimą. Balsiečiai dega šia idėja - Balsių bendruomenės pakviesti jie noriai prisideda prie projekto įgyvendinimo. Galime pasidžiaugti, kad jau surinkome apie 5000 eurų. Balsiečiai palanuoja prisidėti ir darbais - noras turėti futbolo aikštelę yra tikrai didelis!  Aikštelė mūsų rajono gyventojams - tai ne tik galimybė daugiau ir saugiau sportuoti. Tai galimybė stiprinti bendruomeniškumą rengiant įvairius sporto renginius; Tai galimybė  rajono vaikams susirinkti vienoje erdvėje sportuoti ir draugauti; Tai būdas kaimynams susipažinti ir aktyviai sportuoti gamtoje.

Lygumų slidinėjimo trasa Verkių parke

2021-10-07  •  Verkių

Lygumų slidinėjimas yra vienas iš pačių visapusiškiausių sportų ir puikus būdas išjudinti žmones į gamtą žiemą. Skirkit pinigų pravažiuoti sniego motociklu karts nuo karto Verkių parke žiemą ir suminti trasą lygumu slidnėjimui. Tikrai minimali investicija kurti duos didžiulę naudą.

Lauko treniruoklių įrengimas prie Neries upės

2021-10-07  •  Verkių

Ožkiniuose gyvena daug aktyvių žmonių, kurie dažnai eina pasivaikščioti palei Neries upę. Ten yra dideli žali plotai, kuriuose būtų galima išnaudoti ir įrengti bent minimalią sporto aikštelę: keletą lauko treniruoklių suaugusiems (4-5 vnt.), vaikams kokį laipiojimo tinklą ar karstynę. Nes Ožkinių rajone išvis nėra nei vienos žaidimų aikštelės vaikams, jokio užimtumo vyresniems :) Tik pasivaikščiojimo praminti takai :) Būtų puiki vieta visiems ne tik pasivaikščioti, bet kartu ir pasimankštinti :) 

pliažo tinklinis

Paplūdimio tinklinio aikštelė

2021-09-26  •  Verkių

Ozo parko kvartalas pradėtas vystyti prieš daugiau nei dešimtmetį. Daugelis naujų gyventojų susilaukė atžalų, kurie jau dabar tapo paaugliais ir mes turime labai jaunimo, kuriam reikia aktyvios veiklos. Šiuo metu esanti krepšinio aikštelė jau nebetenkina Ozo parko gyventojų poreikių, o norintys sportuoti turi laukti eilėje. Ozo parke yra įsikūrusi sporto bendruomenė. Mes propoguojame or rengiame taip pat ir kitų sporto šakų turnyrus - tinklinio, paplūdimio teniso, badmintono, lauko teniso. Nauja aikštelė derėtų prie esamų želdinių bei medžių, nes krūmai bei medžiai apsaugotų aikštelę tiek nuo vėjo, tiek nuo saulės.

Naujai įrengta tinklinio aikštelė padidintų jaunimo užimtumą bei prisidėtų prie sveikatingumo skatinimo. Tinklinio aikštelė taip pat būtų tinkama paplūdimio teniso entuziastams.

Popieriaus g. 84 aikštelės vieta

ŠACHMATŲ AIKŠTELĖ POPIERIAUS G. 84

2021-09-22  •  Verkių

Šia idėja siūloma šalia Popieriaus g. 84  vaikų žaidimo aikštelės ir treniruoklių įrengti  šachmatų/šaškių žaidimo aikštelę iš betoninių trinkelių ir pastatyti vieną papildomą suolą.  Aikštelės vieta siūloma šalia vaikų žaidimo aikštelės, kur šiuo metu yra smėliadėžė  ir jau įrengtas vienas suolas.  Smėliadėžė  būtų perkelta šiek tiek  prie vaikų aikštelės, o šioje vietoje būtų įrengta aikštelė bendruomenės šachmatų/šaškių žaidimui.  

  Šiai idėjai įgyvendinti reiktų: įrengti 3x3 m ploto betoninių trinkelių/plytelių  šachmatų aikštelės dangą iš skirtingų spalvų plytelių;  įrengti vejos bortelių - 12 m; pastatyti vieną papildomą suolą su atlošu;  sutvarkyti veją  aplink aikštelę po darbų.  

Požeminių komunikacijų trukdančių darbams nėra, vieta yra laisvoje valstybinėje žemėje.     

Gyventojams pritarus  balsuojant už idėją, darbus būtų galima atlikti   2022 metais.

Idėjos įgyvendinimo preliminarus  biudžetas –  900 - 1000 eurų.

fd0cc380b227425feb9761ec79a3ce39.jpg

Pergola - laisvalaikio zona Naujuosiuose Verkiuose

2021-09-17  •  Verkių

Naujieji Verkiai - šiaurinė Vilniaus miesto dalis, esanti dešiniajame Neries krante vaizdingame Verkių regioniniame parke, nuo sostinės centro nutolusi apie 10 km. Vietovė unikali savo gamtovaizdžiu ir netoli esančiais kultūros paveldo objektais: Verkių dvaro kompleksu, Naujųjų Verkių popieriaus fabriku - 19 a. pab. buvusia stambiausia popieriaus gamybos įmone Vakarinėje Rusijos imperijoje. Tačiau vietos gyventojams trūksta laisvalaikio ir poilsio erdvės, vietos, kur žmonės galėtų pabendrauti, pailsėti, išsikekti ant kepsninės šašlykų. Siūlome Naujuosiuose Verkiuose įrengti pergolą - laisvalaikio erdvę  su supynėmis ir lauko židiniu - kepsnine.

idėja

ŠACHMATŲ STALAS M. MARCINKEVIČIAUS G. 11

2021-09-17  •  Verkių

Siūlome šalia M. Marcinkevičiaus g. 11 esantį bendruomenės laisvalaikio kompleksą papildyti šachmatų stalu.

Siūloma vieta yra už paplūdimio tinklinio aikštelės  - pažymėta nuotraukoje.

Šiam kompleksui įrengti reiktų betoninio šachmatų stalo su 4 suoliukais (stalo matmenys 2x2 m) ir plytelių dangos po stalu (3x3m).

Požeminių komunikacijų trukdančių darbams nėra.     

Idėjos palaikymui reiktų aktyvaus jūsų  balsavimo už idėją. Darbai būtų atlikti  2022 metais.

Idėjos biudžetas – 2500 eurų.

pagrindinė schema

4 TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS TARP P. SMUGLEVIČIAUS G. 4 IR KALVARIJŲ G. 294D

2021-09-15  •  Verkių

Ši idėja tiems,  kuriems aktualu, kad turėtume kur sportuoti arčiau gyvenamųjų namų, būtume sveiki ir žvalūs.

Situacijos aprašymas:

Kalvarijų g. nuo Kalvarijų g. 276 iki Ateities g. yra apie  36 daugiabučiai gyvenamieji namai. Šiame namų kvartale  yra tik viena sporto – krepšinio aikštelė. Labai trūksta įvairesnių sporto šakų aikštelių ir mankštos treniruoklių.   Aikštelių įrengimas komplikuotas dėl laisvų žemės plotų trūkumo, bet dar vis yra galimybė įrengti nedidelės apimties sporto įrenginius – lauko mankštos treniruoklius.

Šia idėja siūloma įrengti 4 mankštos treniruoklių aikštelę su suoliuku tarp P. Smuglevičiaus g. 4 ir Kalvarijų g. 294D laisvoje neužstatytoje teritorijoje, šiek tiek atokiau nuo gyvenamųjų namų, šalia vaikų žaidimo aikštelės. Netoli siūlomų treniruoklių yra pėsčiųjų takas, treniruokliai siūlomi erdvėje tarp didelių medžių, kurie sudaro pavėsį ir kaitriu metu laiku, siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  Papildomai šalia treniruoklių reiktų suoliuko su atlošu, ant kurio galėtų prisėsti atvykę prasimankštinti ar tėveliai, kurių vaikai žaidžia šalia vaikų žaidimo aikštelėje. Po treniruokliais įrengiama  plytelių danga, kad būtų patogu sportuoti (neaugtų žolė, nesusidarytų purvas šalia, nes tai ypač aktualu pavasarį ar po lietaus).

Pritarus šiai idėjai turėtume startinį  sporto kompleksą su galimybe prasimankštinti  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui.  Ateityje, išbandžius treniruoklius, juos  galėtume papildyti naujais treniruokliais nes vietos jiems įrengti šioje vietoje yra pakankamai.

Kviečiame Jūs palaikyti šią idėja ir balsuoti už ją, kad  galėtume turėti treniruoklius ir suoliuką jau 2022 metais.

Idėjai įgyvendinti reiktų  apie 5120 eurų 

Pagrindinė schema

3 TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS PRIE M. MARCINKEVIČIAUS G. 11

2021-09-15  •  Verkių

Šia idėja siūlome papildyti sporto aikštelių kompleksą naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio.

Situacijos aprašymas:

Šalia M. Marcinkevičiaus g. 11 įrengtos krepšinio, paplūdimio tinklinio, vaikų futbolo aikštelės, skersinis, lygiagretės.  Prie aikštelių  trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti bent 3 lauko mankštos treniruoklius, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta netoli pagrindinio tako tarp vaikų žaidimo aikštelės ir paplūdimio tinklinio aikštelės (žiūrėkite pridedamuose prieduose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama danga, kad neželtų žolė ir bet kokiu oru būtų tvarkinga aplink treniruoklius. Treniruokliai būtų žalios/pilkos  spalvų, kad derėtų prie esančių kitų aikštelių įrenginių.

Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Treniruoklių vieta - Savivaldybės valdomame sklype  pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  

Šiai idėjai reikia Jūsų aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  darbai būtų atlikti 2022 metais.

Idėjos įgyvendinimo sąmata - 4000,00 eurų

 

 

bendras idejos vaizdas

BITININKŲ G. 2 KREPŠINIO AIKŠTELĖS ATNAUJINIMAS

2021-09-15  •  Verkių

Idėja skirta visiems Jeruzalės mikrorajono, o ypač Bitininkų g. 2 - 4, Maumedžių 2 – 8, Rugių g. 12 -18 ir Ateities g. 1 – 3 namų gyventojams, kuriems aktualu turėti šalia savo namų atnaujintą, funkcionalią sporto aikštelę, kurioje gali saugiai žaisti mikrorajono vaikai ir jaunimas.

Situacija:

Bitininkų – Rugių – Maumedžių- Ateities gatvių ribojamas daugiabučių namų kvartalas, kuriame yra 24  daugiabučiai gyvenamieji namai, o kiemuose yra tik viena vaikų žaidimo aikštelė ir  viena vieno stovo krepšinio aikštelė su grunto  danga. Krepšinio aikštelė yra nepritaikyta žaidimui dėl aikštelės grunto dangos būklės, jos nuolydžio,  krepšinio kamuoliai rieda į namų kiemus nes nėra apsaugota tvorele, stovas neatitinka reikalavimų. Aikštelė mėgstama vietos gyventojų, todėl  siūlomas jos atnaujinimas.  Mikrorajone trūksta ir mažųjų sporto įrenginių – lauko treniruoklių, kurie suteiktų gyventojams galimybę aktyviai sportuoti savo namų kieme. Aikštelės atnaujinimui pritarė gyventojai socialinio tinklo apklausoje, gautas NŽT pritarimas darbams, todėl siūlomas jos atnaujinimas pagal šią idėją. Gyventojams aktyviai balsuojant  už šio idėjos įgyvendinimą yra galimybė darbus organizuoti jau 2022 metais.

IDĖJA.

Šia idėja siūloma atnaujinti esamą vieno stovo krepšinio aikštelę  nauja surenkama danga, montuojama ant sutankinto grunto.  Ši danga leistų atnaujinti aikštelę ir išsaugoti visus augančius medžius jiems nekenkiant nes nereikia jokių gilesnių  kasinėjimo darbų, kuriais gali būti pažeidžiamos medžių šaknys. Surenkama danga nesulaiko lietaus vandens todėl po lietaus vanduo susigeria į gruntą,  o aikštele galima naudotis iš karto po lietaus. Danga kelia mažiaus triukšmo lyginant su asfaltu ar betonu, ji yra saugesnė, mažiau slydi ir atitinka visus saugumo reikalavimus.  Aikštelės atnaujinimui siūloma įrengti ir tinklinę kamuolių gaudyklę – tvorelę, kuri sulaikytų kamuolius, kad jie nenuriedėtų į kiemus ir neatsitrenktų į ten stovinčius automobilius, o  visi galėtų saugiai žaisti.  Įrengus dangą reikia atnaujinti ir krepšinio stovą nauju,  atitinkančiu visus  krepšinio standartus. Aikštelės pakraštyje siūloma įrengti  3 vnt. mankštos treniruoklius, kurie sudarytų pilną kompleksą pilnavertės sporto aikštelės, o šalia jų vieną suoliuką atokvėpiui po žaidimo ar mankštos. Visas darbų kompleksas atvaizduotas pridedamuose prieduose/nuotraukose/schemose.

Apibendrinus visos idėjos įgyvendinimui reikia: Įrengti surenkamą universalią polipropileno sportinę dangą – 150 kv.m, įrengti vejos bortelius – 50 m, įrengti veją aplink aikštelę – 200 kv.m, įrengti pilną krepšinio stovo kompl., įrengti kamuolių tinklinę gaudyklę iš dviejų pusių – 110 kv.m, įrengti tris lauko treniruoklius šalia skersinio, įrengti dangą po treniruokliais – 20 kv.m,  pastatyti vieną suolą.

 Pritarus šiai idėjai turėtume puikų sporto kompleksą su galimybe žaisti  savo kieme ir  prasimankštinti prieš žaidimus, rytais prieš darbą  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui. 

Laukiame Jūsų palaikymo ir aktyvaus balsavimo už šią idėją, kad ji būtų įgyvendinta 2022 metais.

Viso komplekto preliminari sąmata - 18000,00 eurų

 

Pagrindinė schema

BALSIŲ G. TRENIRUOKLIŲ AIKŠTELĖS ĮRENGIMAS

2021-09-15  •  Verkių

Šia idėja siūloma papildyti sporto aikštelių kompleksą naujais judesio treniruokliais, kuriais gali naudotis visų amžiaus grupių žmonės. Treniruoklių apkrovos sudaromos nuo žmogaus svorio.

Situacijos aprašymas:

Balsių g. šalia įrengtų krepšinio, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimo aikštelių  trūksta įvairesnių treniruoklių, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms ir skirtų įvairių raumenų grupėms treniruoti.  Šioje erdvėje yra galimybė įrengti   5 ir daugiau lauko mankštos treniruoklių, kurie papildytų  šį sporto kompleksą.

Treniruoklių vieta pasiūlyta  šalia krepšinio aikštelės laisvoje erdvėje, kuri  netrukdo kitiems žaidimams ar organizuoti renginius  (žiūrėkite pridedamose nuotraukose). Šalia yra suoliukai, todėl jų papildomai nereiktų įrengti. Po treniruokliais būtų įrengiama plytelių dangos aikštelė, kad neželtų žolė ir aikštelė  būtų tvarkinga aplink treniruoklius bet kokiu oru. Treniruoklių  spalvos būtų parenkamos, kad derėtų prie esančių kitų aikštelių įrenginių.

Siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems, tiek jaunimui.  

Idėjai realizuoti reiktų:  įrengti 5 skirtingus treniruoklius,  įrengti 2x12 m (24 kv.m) plytelių dangos aikštelę po treniruokliais.

Šiai idėjai reikia Jūsų aktyvaus palaikymo  balsuojant, kad  idėja būtų įgyvendinta 2022 metais.

Bendra idėjos sąmata apie 6500 eurų.

 

Pagrindinė_schema.jpg

5 TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS ŽALIŲJŲ EŽERŲ G. 13

2021-09-15  •  Verkių

Sveiki bičiuliai ir kaimynai, kuriems aktualu, kad mes visi sportuotume ir būtume geros formos bei žvalūs.

7 daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale  - Žaliųjų Ežerų g. 1,3, 5, 9, 11,13 atnaujintos sporto aikštelės, bet dar trūksta įvairių mankštos treniruoklių. Šiuo metu yra skersinis, lygiagretės, bet nėra judesio treniruoklių skirtų įvairioms raumenų grupėms mankštinti.  Siūloma įrengti įvairius treniruoklius šalia atnaujinto tako  prie atnaujintos krepšinio aikštelės ir tako lik Žaliųjų Ežerų g. 13.  Šioje vietoje būtų patogu atvykti, prieiti prie treniruoklių,  mankštintis pakankamai atokioje vietoje (ne po namų langais), netoli miško parko ir jie netrukdytų kitiems žaidimams. Visą informacija pateikiu pridėtuose prieduose, kuriuose pažymėtos treniruoklių vietos, pateikti siūlomų treniruoklių aprašymai ar informacija. Siūloma sumontuoti bent 5 įvairių raumenų mankštai skirtus judesio treniruoklius ir įrengti dangą po jais, kad po jais nebūtų žolė, kurią reiki nuolat šienauti  ar purvo pavasarį ar pan. Danga po treniruokliais būtų plytelių kaip ir takų. Bendrai reiktų 5 treniruoklių ir 20 kv.m plytelių dangos su vejos borteliais.

Pritarus šiai idėjai turėtume puikų sporto kompleksą su galimybe prasimankštinti prieš žaidimus, rytais prieš darbą  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui.  Ateityje, išbandžius treniruoklius, juos  galėtume papildyti naujais treniruokliais nes vietos jiems įrengti šioje vietoje yra pakankamai.

Laukiame Jūsų palaikymo ir balsavimo už šią idėją, kad šią idėją Jums palaikant  galėtume įgyvendinti 2022 metais.

Idėjai įgyvendinti reikalingas 6500, 00 eurų finansavimas.

Lauko treniruokliai Ozo parke

2021-09-06  •  Verkių

Ozo parke išties daug įvairomis sporto šakomis užsiimančių žmonių tiek savarankiškai, tiek grupėmis: bėgimas, krepšinis, joga, pilatesas, boksas, ir daugybė kitokių propoguojamų sporto šakų. Būtų logiška jei atsirastų ir įvairūs lauko treniruokliai.