Rasų

Seniūnijos biudžetas: 16 000 €


lauko-bibliotekele.jpg

Lauko bibliotekėlė

2021-10-14  •  Rasų

Būtų puiku prie Ramybės/Pelesos g. vaikų žaidimo aikštelės įrengti lauko bibnkliotekėlę. Tuomet bendruomenė galėtų dalintis knygomis, otuo pačiu atėjus į vaikų žaidimų aikštelę kol vaikai žaidžia galima būtų paskaityti knygą.

Bibliotek

Šunų aikštelės įrengimas

2021-09-24  •  Rasų

Markučių rajone paskutiniu metu apsigyveno daug naujakurių. Kartu su padidėjusiu gyventojų skaičiumi padidėjo augintinių skaičius, todėl šunų aikštelės klausimas yra labai aktualus. 

Informacinio stendo pastatymas einant lik Ribiškių regyklos.

2021-09-15  •  Rasų

Pasigendame informacijos apie Pavilnio regioninio parko regykloje ( šalia Birbynių 20B) planuojamus renginius. Šioje vietoje, Birbynių gatvės sankirtoje į regyklą, informacinis stendas tarnautų ir miesto bei seniūnijos renginių bei informacijos viešinimui. Tokio stendo Ribiškių seniūnaitijoje nėra.

Šalia stendo galima būtų pasodinti mažaaukščių želdinių, ar įrengti gėlyną.

Vilnelės paplūdimys

2021-09-03  •  Rasų

Naujajame stadione reikia padaryti smėlio paplūdimį sportui ir poilsiui.

Ši idėja apjungta su idėja 187 ir  idėja 267

Nurodyta vieta buvo labai mėgiama gyventojų dabar ji yra užaugusi ir apleista. Vietos poilsiui užtenka max. 8 žmonėms. Čia nuolat ilsėjosi šeimos. Šalia yra sporto aikštelė. Būtų puiku jeigu būtų įrengtas paplūdimys ir grill zona ir čia įsikūrusių labai išsiplėtusių rajonų gyventojai galėtų pilnai išnaudoti šios teritorijos privalimus. Reljefas tinkamas, vieta saulėta, gali privažiuoti aptarnaujantis transportas. 

Ideja butų prie Manufaktūrų gatves, kur atnaujintas stadionas ir pieva ir Vilneles Slenis padaryti modernių mediniu suoliuku/gultų prieplaukų and Vilneles kranto ir pievoje, kad butų galima grožėtis tekančia Vilnele ir pamedituoti po darbu. Panasiai padaryti liepteliai Likmenu dalyje Šnipiškėse, kur yra kudros liepteliai ir suoliukai, tai nuostabi ideja butų padaryti ir Vilneles slėnyje, paliekant natūralia gamta.