Grįžti

4 TRENIRUOKLIŲ ĮRENGIMAS TARP P. SMUGLEVIČIAUS G. 4 IR KALVARIJŲ G. 294D

2021-09-15  •  Verkių  • 

pagrindinė schema
pagrindinė schema

Idėjos kodas: 207

Ši idėja tiems,  kuriems aktualu, kad turėtume kur sportuoti arčiau gyvenamųjų namų, būtume sveiki ir žvalūs.

Situacijos aprašymas:

Kalvarijų g. nuo Kalvarijų g. 276 iki Ateities g. yra apie  36 daugiabučiai gyvenamieji namai. Šiame namų kvartale  yra tik viena sporto – krepšinio aikštelė. Labai trūksta įvairesnių sporto šakų aikštelių ir mankštos treniruoklių.   Aikštelių įrengimas komplikuotas dėl laisvų žemės plotų trūkumo, bet dar vis yra galimybė įrengti nedidelės apimties sporto įrenginius – lauko mankštos treniruoklius.

Šia idėja siūloma įrengti 4 mankštos treniruoklių aikštelę su suoliuku tarp P. Smuglevičiaus g. 4 ir Kalvarijų g. 294D laisvoje neužstatytoje teritorijoje, šiek tiek atokiau nuo gyvenamųjų namų, šalia vaikų žaidimo aikštelės. Netoli siūlomų treniruoklių yra pėsčiųjų takas, treniruokliai siūlomi erdvėje tarp didelių medžių, kurie sudaro pavėsį ir kaitriu metu laiku, siūlomoje vietoje nėra požeminių komunikacijų trukdančių darbams.  Tiksli treniruoklių vieta pažymėta pridedamuose schemose/nuotraukose, kuriose yra ir siūlomų treniruoklių modeliai. Jie pritaikyti tieks suaugusiems tiek jaunimui.  Papildomai šalia treniruoklių reiktų suoliuko su atlošu, ant kurio galėtų prisėsti atvykę prasimankštinti ar tėveliai, kurių vaikai žaidžia šalia vaikų žaidimo aikštelėje. Po treniruokliais įrengiama  plytelių danga, kad būtų patogu sportuoti (neaugtų žolė, nesusidarytų purvas šalia, nes tai ypač aktualu pavasarį ar po lietaus).

Pritarus šiai idėjai turėtume startinį  sporto kompleksą su galimybe prasimankštinti  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui.  Ateityje, išbandžius treniruoklius, juos  galėtume papildyti naujais treniruokliais nes vietos jiems įrengti šioje vietoje yra pakankamai.

Kviečiame Jūs palaikyti šią idėja ir balsuoti už ją, kad  galėtume turėti treniruoklius ir suoliuką jau 2022 metais.

Idėjai įgyvendinti reiktų  apie 5120 eurų 

Vieta: Baltupiai, P. Smuglevičiaus g.

Dokumentai (3)

Etapai nenustatyti