Grįžti

BITININKŲ G. 2 KREPŠINIO AIKŠTELĖS ATNAUJINIMAS

2021-09-15  •  Verkių  • 

bendras idejos vaizdas
bendras idejos vaizdas

Idėjos kodas: 205

Idėja skirta visiems Jeruzalės mikrorajono, o ypač Bitininkų g. 2 - 4, Maumedžių 2 – 8, Rugių g. 12 -18 ir Ateities g. 1 – 3 namų gyventojams, kuriems aktualu turėti šalia savo namų atnaujintą, funkcionalią sporto aikštelę, kurioje gali saugiai žaisti mikrorajono vaikai ir jaunimas.

Situacija:

Bitininkų – Rugių – Maumedžių- Ateities gatvių ribojamas daugiabučių namų kvartalas, kuriame yra 24  daugiabučiai gyvenamieji namai, o kiemuose yra tik viena vaikų žaidimo aikštelė ir  viena vieno stovo krepšinio aikštelė su grunto  danga. Krepšinio aikštelė yra nepritaikyta žaidimui dėl aikštelės grunto dangos būklės, jos nuolydžio,  krepšinio kamuoliai rieda į namų kiemus nes nėra apsaugota tvorele, stovas neatitinka reikalavimų. Aikštelė mėgstama vietos gyventojų, todėl  siūlomas jos atnaujinimas.  Mikrorajone trūksta ir mažųjų sporto įrenginių – lauko treniruoklių, kurie suteiktų gyventojams galimybę aktyviai sportuoti savo namų kieme. Aikštelės atnaujinimui pritarė gyventojai socialinio tinklo apklausoje, gautas NŽT pritarimas darbams, todėl siūlomas jos atnaujinimas pagal šią idėją. Gyventojams aktyviai balsuojant  už šio idėjos įgyvendinimą yra galimybė darbus organizuoti jau 2022 metais.

IDĖJA.

Šia idėja siūloma atnaujinti esamą vieno stovo krepšinio aikštelę  nauja surenkama danga, montuojama ant sutankinto grunto.  Ši danga leistų atnaujinti aikštelę ir išsaugoti visus augančius medžius jiems nekenkiant nes nereikia jokių gilesnių  kasinėjimo darbų, kuriais gali būti pažeidžiamos medžių šaknys. Surenkama danga nesulaiko lietaus vandens todėl po lietaus vanduo susigeria į gruntą,  o aikštele galima naudotis iš karto po lietaus. Danga kelia mažiaus triukšmo lyginant su asfaltu ar betonu, ji yra saugesnė, mažiau slydi ir atitinka visus saugumo reikalavimus.  Aikštelės atnaujinimui siūloma įrengti ir tinklinę kamuolių gaudyklę – tvorelę, kuri sulaikytų kamuolius, kad jie nenuriedėtų į kiemus ir neatsitrenktų į ten stovinčius automobilius, o  visi galėtų saugiai žaisti.  Įrengus dangą reikia atnaujinti ir krepšinio stovą nauju,  atitinkančiu visus  krepšinio standartus. Aikštelės pakraštyje siūloma įrengti  3 vnt. mankštos treniruoklius, kurie sudarytų pilną kompleksą pilnavertės sporto aikštelės, o šalia jų vieną suoliuką atokvėpiui po žaidimo ar mankštos. Visas darbų kompleksas atvaizduotas pridedamuose prieduose/nuotraukose/schemose.

Apibendrinus visos idėjos įgyvendinimui reikia: Įrengti surenkamą universalią polipropileno sportinę dangą – 150 kv.m, įrengti vejos bortelius – 50 m, įrengti veją aplink aikštelę – 200 kv.m, įrengti pilną krepšinio stovo kompl., įrengti kamuolių tinklinę gaudyklę iš dviejų pusių – 110 kv.m, įrengti tris lauko treniruoklius šalia skersinio, įrengti dangą po treniruokliais – 20 kv.m,  pastatyti vieną suolą.

 Pritarus šiai idėjai turėtume puikų sporto kompleksą su galimybe žaisti  savo kieme ir  prasimankštinti prieš žaidimus, rytais prieš darbą  ar tiesiog pasportuoti savo malonumui. 

Laukiame Jūsų palaikymo ir aktyvaus balsavimo už šią idėją, kad ji būtų įgyvendinta 2022 metais.

Viso komplekto preliminari sąmata - 18000,00 eurų

 

Vieta: Bitininkų g. 2

Dokumentai (4)

Etapai nenustatyti